Tak to bylo hustý..

27. září 2011 v 16:29 | Key |  Diary
Ahoj.
Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla. Ani jsem to nějak nestihla :) Tenhle článek bude asi delší než obvykle, tak dočtěte do konce.
Včera po škole jsem běžela domů, abych vzala Bertíka na procházku. Nebyla to normální procházka, šla jsem s ním totiž do vedlejší vesnice, kde bydlí Nela, aby se mohl pořádně seznámit s jejím Badíkem :D Asi tak za třičtvrtě hodiny jsme tam došli, a zrovna když jsem Nele posílala smsku že jsem u dřevony, přivítala mě se slovy: "Kde si, prosimtě? Já myslela, že tě unesli!" :D Bertík si s Badym rozuměl víc, než Bady s Berrym :D Pořád za ním lezl, otravoval ho, a tak. Pak jsme je pustily na zahrádce, tak si tam pobíhali a my se na ně koukaly z trampošky :D Nakonec jsem i s Berrym jela busem domů. Chtěla jsem ještě napsat, ale musela jsem se učit na bižuli, ze který jsme dneska psali.
Dneska ráno to ale bylo taky skvělý :) Ten autobusák, o kterém se dočtete TADY, si zase povídal s TTPCVNK. Jak si můžete všimnout v odkazu, znamená to Ta Tlustá Paní, Co Vystupuje Na Knížecí. Dneska ale vystupovala až na "konečný". Ten řidič si s ní povídal o řidičáku a kocovině, celkem nuda. Když jsme ale přijeli na Sídliště, začalo to bejt hustý! Na dálnici byla asi další bouračka, takže jsem ještě v půl devátý seděla v busu. (Pro upřesnění - nasedla jsem do něj asi v 7.20, normálně bývám ve škole kolem 7.40 :D) Cestou jsem si psala s Nelou, která jela pár metrů předemnou. Najednou ten řidič zakřičel: " Hej, potřebuje někdo na autobusák? Že bych vás vysadil na Wágnerce a jel do garáží." Tak všichni radši vystupovali dřív, brali si nějaký *opožděnky*, či co. Na nově vzniklé konečné všichni vystupovali předníma dveřma, aby si vyzvedli ty opožděnky a řidič ještě zakřičel:" Zejtra budou jak opožděnky, tak cigára!" :D Tak všichni že pojedou zase, tak snad nebude moc narvanej bus ;) Přišla jsem asi deset minut před koncem dějáku. Pak byla bižule, psali jsme. Naštěstí po dvojicích :) Naše učitelka by si měla nechat udělat patent, tohle je osvědčená metoda. Další hodiny už vypisovat nebudu, už takhle je to dlouhej článek :D Naposled vás poprosím, aby se několik z vás přihlásilo do SONP. Ještě aspoň čtyři, aby se už dalo soutěžit. Chci začít už zítra, tak se snažte :) Jo a dík za to, že ke mě chodíte ;) Díky vám mám návštěvnost skoro stejně vysokou jako Nell, a to má blog o dva měsíce dýl. V sobotu bude zase tenhle blog slavit měsíční narozky :) Svoje první. Tak se mějte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Djinny Djinny | Web | 27. září 2011 v 16:31 | Reagovat

good blog

2 Nelly Parsley Nelly Parsley | Web | 27. září 2011 v 17:17 | Reagovat

Ta zkratka je dobrá :D

3 Angel Angel | Web | 27. září 2011 v 19:40 | Reagovat

taky bych chtěla psát test po dvojicích :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama