Listopad 2011

Návštěvnost

26. listopadu 2011 v 17:00 | Key |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:
Pondeli: 598
Utery: 446
Streda: 329
Ctvrtek: 426
Patek: 59
Sobota: 53
Nedele: 45

Celkem: 1956

Navstevnost za minuly tyden (14.11. 2011 - 20.11. 2011) je:
Pondeli: 77
Utery: 50
Streda: 74
Ctvrtek: 37
Patek: 36
Sobota: 32
Nedele: 39

Celkem: 345

Dávám to sem až teď, protože jsem se dlouho nedostala na počítač. Ale děkuju vám, že ke mně pořád chodíte, i když nepřidávám články :)
Co se vlastně dělo

23. listopadu 2011 v 18:00 | Key |  Diary
Ahoj.

Už jsem dlouho nenapsala nic "deníčkovského", když teda nepočítám včerejší článek. Tak vám tady popíšu co se stalo v posledních dnech.
V sobotu jsem jela s Nelou do Metropole na Rozbřesk. Bylo to super, ale na konci to byl trochu horor :D V neděli jsem se musela učit, to je taková otrava :/ V pondělí ve škole celkem pohoda, až na tu pětku z matiky. V úterý jsem psala češtinářskou olympiádu, tak snad to budu mít aspoň zčásti dobře :) Potom jsme měli dvouhodinovou přednášku o kriminalitě, byli tam slavný lidi :D Já je teda moc neznam, ale stejně je to takový hustý. Dneska jsme psali ze zemáku, moc se mi to nepovedlo a to jsem se na to celkem učila. Teď si musím napsat úkol na chemii, možná jich máme ještě víc, takže jenom něco přednastavím na pátek a zas půjdu. Vůbec se mi nechce na zítřejší odpoledku, úspěšně jsem se jí vyhýbala asi 4 týdny. Nejdřív byly prázdniny, pak jsem byla 2 týdny nemocná a teď byl svátek. Teď už na ní jít musím, tak to nějak vydržím :D
Tak se mějte, jdu ještě oběhnout affíky ;)


Škola v mobilu :D

22. listopadu 2011 v 18:30 | Key |  Diary
Ahoj.
Už jsem nenapsala hodně dlouho. Myslela jsem, že bych to stihla včera při informatice, ale dělali jsme "on-line test z čj". Úspěšnost asi 80%, celkem dobrý :D Mám zákaz chodit doma na počítač, protože mi moc nejde matika a fyzika, ale když si potřebuju najít něco do školy, můžu to hledat na internetu. Mamka má něco se zádama, takže leží v posteli a nemůže se moc hýbat. Teď hledám molární koncentraci na chemii, naštěstí mě nikdo nekontroluje. Mám asi tak deset minut než přijde táta z práce, ale zítra snad stihnu i něco přednastavit. Nebude to nic extra, ale pozastavení je pozastavení :D
Zrovna jsem si stáhla do mobilu periodickou tabulku prvků, kdyby nebyla v angličtině, nemusela bych si nosit do školy tu A4, která akorát tak zabírá místo v tašce. Ale když jí zapomenu doma, mám aspoň částečné řešení :D Neznáte náhodou nějakou stránku, kde se dá stáhnout zdarma nějaká podobná šikovná aplikace, třeba na matiku, fyziku, zemák a tak? Hlavně nepište Keepinhead, tam se musí po několika dnech kupovat plná verze. Předem dík,Pozastavení

14. listopadu 2011 v 15:00 | Key |  Blog
Ahoj.

Mrzí mě to, ale musím pozastavit blog. Mamka totiž na třídních schůzkách zjistila, že mi to ve škole moc nejde, takže nesmím na počítač. Teď píšu ze školy, mám to tu asi 4x zmenšené, aby nešlo přečíst, co píšu. Za mnou totiž sedí dva kluci, jeden vedle mě. Asi takhle budu psát každé ponděl, protože doma se musím jenom učit. Takže se omlouvám hlavně affíkům, že teď nějaký čas nebudu moct obíhat, nepřibyde moc článků. Maximálně jeden-dva týdně. Teď se pokusím aspoň kouknout na vaše blogy, ale nestihnu okomentovat články, musím vyplňovat jednu soutěž. Takže netbook dostanu asi až někdy o Vánocích, možná teď zkusím něco přednastavit, ale nevím, jestli to všechno stihnu. Jestli tu mám chyby, omlouvám se, nechci, aby někdo ze třídy věděl, že mám blog :D Tak se teda mějte.
Tohle není fake

11. listopadu 2011 v 13:00 | Key |  Mix
Už rok mám takový jeden náramek. Jmenuje se SBS FORZA BALANCE. Koupil mi ho děda, protože věděl, že mám problémy s bolestí hlavy. A o co jde?

V náramcích SBS FORZA BALANCE jsou však dva unikátní hologramy, které v kontaktu s elektromagnetickým polem člověka, upraví jeho frekvenci na žádoucí kmitočet 7,83 Hz. Speciální hologram dokáže harmonizovat naše pole podobně, jako ladící kolečko rádia umí najít tu správnou melodii na správných vlnách. Tento jev se projeví takřka okamžitě a jeho účinky jsou velmi zřetelné. Ihned co si náramek nasadíte, zvýší se Vaše stabilita, ohebnost a díky správnému rozložení energie dojde také k daleko efektivnějšímu využívání celého pohybového aparátu.

Tohle jsem našla na jejich webových stránkách. Nejdřív jsem tomu moc nevěřila, jak by asi náramek mohl léčit? Potom si ho objednal i táta, pořád říkal, jak mu pomáhá, že ho přestala bolet noha (Je po operaci - měl myslím trombózu a má umělé koleno, všude šrouby :D) Tak jsem si zkusila náramek na měsíc sundat. A problémy se vrátily, hlava mě bolela úplně pořád. Od té doby, co SBS zase nosím, mi je o dost líp. Nechápu to, že hologram dokáže něco takového. Že bych si to jenom vnucovala a ve skutečnosti bych na tom byla úplně stejně? Jestli ano, tak proč teda všichni spokojení "majitelé" píšou sem o tom, jak jsou spokojení? A že jich je dost.. Klidně se sami podívejte.

A také jsem si všimla, že se prodává to samé, ale pro psy. Je to taková packa na krk :D Jestli to teda funguje tak, jako v podobě lidských náramků, určitě to někdy koupím svému Bertíkovi :) Navíc má tenhle náramek spousta celebrit, např. Květa Fialová, Jaroslav Bába, Marta Jandová, Petr Kolář, a sousta dalších. Asi by to nenosili, kdyby to nic nedělalo, ne? Takže jsem fakt ráda, že tenhle náramek mám :)


Ten bílý má sestra, žlutý já, černý táta. Červený je tu jenom jako taková dekorace :D No jo, jsme SBS rodinka :D

A tohle je ta packa pro psy


dělají se ve véélkéém množství barev

a tohle je nová verze, ale mně se stejně nejvíc líbí ten jak mám já :D jenom v bílé barvě


Podpis pro Mišůůle

11. listopadu 2011 v 12:00 | Key |  Grafika
Tak jsem se pokusila udělat ten podpis pro mi-sul-ka-10.blog.cz. Vůbec jsem nevěděla, s čím bys ho chtěla, tak jsem ti tam dala psa :D Jestli se ti ale nelíbí, napiš mi a já ti udělám jiný podpis, mám to za deset minut ;) Jenom přesně nevím kdy, asi až dostanu ten netbook, takže někdy během příštího týdne bych to měla mít. Jestli ještě někdo chce vlastní podpis, napište mi tady do komentářů s čím ho chcete, jestli máte nějaké zvláštní přání ohledně písma, taky napište. Zkusím to udělat o víkendu, ale odpoledne jsou třídní schůzky, takže nevím, jestli budu mít možnost jít na počítač :D
PS: Takhle zvětšené jsem to sem dala, aby sis to mohla pořádně prohlédnout, až si to uložíš, velikost si zmenši na 100x100. Snad se ti líbí :)

Animace pro Ane:*ka

10. listopadu 2011 v 12:00 | Key |  Grafika
Ta oranžová je úplně stejná jako pozadí tvých článků, takže by tam neměly být vidět žádné okraje. Jenom jsem moc neodhadla délku, snad ti to moc nevadí :D A v minulém blogu jsi psala, že máš ráda fialovou barvu, doufám, že to pořád platí, protože jsem nemohla čekat, až mi napíšeš jakou barvu písma bys chtěla, protože mám problém s počítačem a každou chvíli se vypne.Tenhle článek je přednastavený, psala jsem ho ve středu v 9.45
Podpis pro Naty Sweet

10. listopadu 2011 v 10:00 | Key |  Grafika
Tak jsem ti zkusila vytvořit ten podpis, doufám, že se ti bude líbit :)


Asi by sis ho měla zmenšit podle sebe, tohle 275x275, já mám svůj podpis 100x100. Nechala jsem ti to v téhle velikosti, protože nevím, jak přesně to chceš :) Takže si tenhle obrázek ulož a až ho budeš nahrávat tak si tam dej velikost jakou potřebuješ. Kdybys chtěla v jiné barvě nebo s jiným obrázkem, písmem...napiš, já se pokusím udělat nový, ale nevím, za jak dlouho.

Návštěvnost 31.10. - 6.11.

9. listopadu 2011 v 15:00 | Key |  Návštěvnost
Tak tohle je návštěvnost mého blogu za minulý týden. Až na ten čtvrtek jsem spokojená :) Co, spokojená - nadšená! :D Poslední dva dny mi přálo štěstí :D

Navstevnost za minuly tyden (31.10. 2011 - 6.11. 2011) je:
Pondeli: 90
Utery: 84
Streda: 70
Ctvrtek: 44
Patek: 76
Sobota: 214
Nedele: 322

Celkem: 900

Děkuju :)


PS: Omlouvám se, že jí sem dávám až teď, ale mám jí od pondělka v Rozepsaných a nějak jsem na ní zapomněla :DOmlouvám se

9. listopadu 2011 v 9:00 | Key |  Diary
Ahoj ~_~

Teď tu asi pár dní nebudu. Mám celkem dost co dohánět ve škole, protože jsem tam dva týdny nebyla a navíc jsou zítra třídní schůzky, to táta určitě zahesluje počítač, abych se sem nemohla dostat :/ Budu se muset učit, dopisovat písemky, nechávat se přezkoušet a kdoví co ještě. Vůbec se mi do tý školy nechce.. A mám ještě jeden problém. Najednou se sám od sebe vypne počítač. Třeba dvacet minut jde a pak se vypne. Potom jde tři hodiny a zase se vypne. Vůbec to nechápu, smazala jsem teď všechny zbytečnosti, udělala defragmentaci a vypíná se stejně. Ale o víkendu bych měla dostat netbook a až do něj táta nějak nastaví internet (do 14 dnů, snad) budu moct psát aspoň z něj. To bude úplně super, nikdo mě nebude vyhánět a budu si ho brát s sebou když někam pojedu :) Už se těším, jenom mě dost štve, jak pomalu na něm píšu. I na normálním notebooku mi to trvá děsně dlouho, než napíšu jednu větu. Ty klávesy totiž vůbec nejsou vystouplý.

Teď přednastavím pár článků do konce týdne, kdybych náhodou fakt nemohla na PC. Takže affíci, omlouvám se, oběhnu vás dneska. Jinak odpoledne přijede Nela a přiveze mi sešity, úkoly... Ještě že už se dá dneska všechno okopírovat, zbláznila bych se, kdybych všechno musela opisovat :D Tak teď udělám ten podpis pro Naty-sweet, animaci pro Ane:*ku (snad se trefím, kdyžtak jí předělám :D) a ještě ty články. Mám toho celkem dost a počítač musím vypnout dřív než přijde ségra. A docela by mě zajímalo, kde se vás na mém blogu vzalo 100 v osm ráno, když jsem na websurfu vůbec nebyla :D Že by nakonec zafungovalo to, že uvidíte můj blog a zase se na něj vrátíte? Moje super websurfová teorie? :) Protože jinak si to nedokážu vysvětlit, jak se tady najednou může objevit sto lidí jen tak :D Ale díky.