Březen 2012

Everything ends

7. března 2012 v 15:00 | Key
Čau.

Přemýšlela jsem nad jednou věcí dospěla jsem k názoru, že zruším blog. Už jsem to chtěla udělat dřív, ale mám ho už půl roku a je mi trochu líto přestat po tak dlouhé době. Už jsem do něj investovala dost času a místo učení jsem připravovala články na další dny. Jenže jsem dneska zjistila, že už o mém blogu ví hodně lidí ze třídy, takže se nedá nic dělat, ale vážně tady "končím". Vím, že jsem s tím měla předem počítat, není správné psát si deníček na internet, ale blogování mě začalo dost bavit a částečně jsem měla v plánu, udělat si z toho e-diary. Nepochybuju o tom, že si zase založím nějaký jiný blog, na který budu pravidelně psát, už to je pro mě stereotyp.

Ještě do pátku sem budu chodit a kontrolovat komentáře, ale potom blog zruším a po prázdninách si nejspíš udělám nový. Nikomu nebudu říkat adresu, dál budu chodit asi už jenom na jeden blog ze svých Affs. No, možná i na víc, ale komentáře psát radši nebudu. Sorry, ale nechci, aby se to zase rozkřiklo. Teď si jdu ukládat design a další věci, které budu potřebovat pro svůj nový blog. Takže se mějte.

Perfect day

6. března 2012 v 15:02 | Key |  Diary
Čáu :)

Dnešek je úplně super. Hned ráno, když jsem jela do školy, jsem z autobusu viděla LP s nějakou malou holčičkou. Jenom doufám, že to není pedofil a ta holčička je jenom jeho sestra :D A potom jsem ho potkala ještě ve škole, když jsem šla na matiku. To mi pak ani moc nevadilo, že jsem z ní dostala 4, stejně i tak jsem byla mezi těma lepšíma :DD Ale aspoň ten test, co jsme psali dneska, bych měla mít za jedna. YEAH.

Když jsem šla ze školy, bylo krásně, miluju tyhle dny, kdy svítí sluníčko a můžu jít na zastávku klidně i v tričku. Dokonce jsem si ve škole koupila i zmrzlinu, asi první za tenhle rok :D A když jsem nastoupila do autobusu, vzadu seděl zase KS :D Nechci sem psát celá jména, ještě by to někdo našel. To je tak skvělý, v úterý a v pátek musím jezdit VŽDYCKY tímhle autobusem. Protože v úterý jím jezdí KS a v pátek zase LP :D To mě tak baví, když je potkávám. Hlavně LP, ale to bude asi tím, že ho potkávám ve škole, takže mnohem častěji než toho druhého. Teď chodím na Facebook jenom abych zjistila, jestli už přijali žádost o přátelství :DD Už to jsou 3 dny a pořád nic :/ Ale já se nevzdám :DD

Teď bych se asi měla jít učit, zítra píšem děják, chemii a zemák. A asi mě bude zkoušet ze špániny, protože jsem dostala 2- a to se jí zdá jako hrozná známka :D Snad jednou to nevadí, co já bych dala za 2- v ostatních předmětech :D Stejně se to nebudu učit.
No, tak čau.

Jak se nahlašuje?

5. března 2012 v 15:00 | Key |  Poradna
Katara se mě ptala, jak se nahlašuje. Takže:

Když zjistíš, že ti někdo na blog.cz krade články, grafiku nebo něco jiného, co s blogem souvisí, můžeš ho nahlásit TADY.
Ale když ti někdo píše komentáře, které tě uráží, stačí jenom zablokovat návštěvníka tak, aby ti nemohl psát další komentáře. To uděláš tak, že si najdeš článek, který okomentoval ten, koho chceš zablokovat. Klikneš na komentáře a vybereš ten, který potřebuješ. Můžeš komentář buď smazat, nebo zablokovat návštěvníka. Když komentář smažeš, může ti psát dál, ale když ho zablokuješ, tak nejen že se komentář smaže, ale ten dotyčný ti už nebude moct napsat ze stejné IP adresy, pokud ho zase "neodblokuješ" :D

Doufám, že to takhle stačilo a všichni pochopili, co mají dělat. Když ne, stačí zase napsat :)

Tumblr_m05keuvbwb1qf3gy5o1_500_large

Něco k blogu

4. března 2012 v 14:59 | Key |  Blog
Čau.

Chtěla bych vám jenom říct, že tento týden asi nebudu přidávat na blog moc článků, protože píšeme docela dost testů (vlastně každý den kromě pátku) a já bych nestíhala ještě psát sem. Ten další týden máme jarní prázdniny a já jedu k babičce, která nemá internet, takže sice pár článků ještě přednastavím, ale nebudu moct obíhat affs.

Potom bych vám ještě měla připomenout, že ve středu (7.3.) končí kontrola affs a kdo se ještě nezapsal a chce mezi nimi dál být, měl by to co nejdřív udělat. Takže si najděte odkaz, psát vám ho sem nebudu.

Taky už ruším SONO, radši udělám nějakou jinou soutěž, takovou, která je úplně všude, ale stejně pořád všechny baví :D Možná SONB, tam se všichni hlásí. Tak se omlouvám těm, co se zapsali, ale ve dvou lidech soutěž nemá cenu :)

Komentáře. Poslední dobou mě docela vytáčí, když vidím reklamu v jiném článku než "Reklamy SEM". I když třeba píšete "postoupila (nebo hůř - nepostoupila) jsi do dalšího kola....". Nebo když mi píšete, že jste zveřejnili nový článek na svém blogu a já si ho mám jít přečíst. Jestli na ten blog chodím, tak si ho přečtu sama, jestli na něj nechodím, ani nezačnu. A v přihlášce do soutěže píšete věci, které rozhodně nejsou přihláška. Prosím, aspoň mi pak nepište vulgární komentáře typu "ty jsi ale kráva, nemaž co ti píšu". To už se pak ani nemůžete divit, že vám blokuju IP adresu. Takže naposled - normální komentáře, které nepatří k tématu mažu, ale když už nadáváte, blokuju.
Nechci vypadat jako debil, co nesnese, když není něco tak, jak by mělo, ale pochopte, že když se to opakuje skoro denně, začne mi to lézt na nervy.

To je asi všechno, jdu přednastavovat :)

Yeah :)

2. března 2012 v 19:49 | Key |  Diary
Čus.

Už mi došly články ve složce "Rozepsané", takže budu muset vymyslet něco nového. Takže - zase Diary :D Už vás to musí štvát, když to štve dokonce i mě :D Ale co se dá dělat, nechci moc vynechávat, takže..

Konečně začíná jaro. Ta zima už mi pěkně lezla krkem, teď už chodím ze školy v tričku. To jsem fakt nečekala, že v březnu mi bude horko v bundě :D
Dneska ráno jsme psali úvahu na citát. Už ty úvahy píšeme snad dva měsíce, možná ještě dýl, dost mě to štve. Navíc na citát. Taková blbost, tentokrát mi už jedničku nedá. Měli jsme napsat cca 200 slov, kluk, co sedí přede mnou, má asi 250 (taky podváděl a psal na svůj citát, ale to je jedno :D) a já jsem celkem ráda za těch přibližně 90 slov :D A byla jsem tak mimo, že jsem na citát "Nikdy nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry" napsala, že je lepší vyhrát soutěž v jezení koláčů a pak na to umřít, protože každý jednou zemře :D Fakt jsem nevěděla nic.
Pak jsme psali z ájiny, to jsem taky posrala, ale je mi to jedno. Už mě ta ájina dost štve, dneska se na mě docela naštvala učitelka, protože jsme s Nelly dělaly blbosti :D
Pak jsme psali i z občanky, přišla tam nějaká nová učitelka a po tom testu jsme psali "Jaký by měl/neměl být ON" a kluci zase o holkách. U toho jsem se docela nasmála :D
Na výtvarce jsme měli dělat nějakou skřetí armádu, jedna holka mi schválně špatně řekla, co si mám přinést (minule jsem nešla do školy), ale naštěstí jsme dělali něco jinýho. Každý si vybral nějakou postavu a oblékl jí do uniformy. Já dělám Ptakopyska Perryho (<3) jako pilota stíhačky. Má takový ty brejle na hlavě, je to hrozně hustý :D Jedna moje kamarádka dělá Ferba, takže ještě někoho musím překecat na ty ostatní :D
Po škole jel jeden hezkej kluk ze školy stejným autobusem jako já a zjistila jsem, že hraje florbal! Asi tam taky začnu chodit :D Hned když jsem přišla domů, tak jsem ho šla hledat na stránkách toho klubu, tam byl na několika fotkách bez jména, takže jsem prohledala všechny FB přátele spolužačky, která tam hraje taky, tam jsem ho taky nenašla. Nakonec jsem nějak zjistila, jak se jmenuje. A stáhla jsem si 2 jeho obrázky do mobilu, teď se na ně musím pořád koukat :D

No, tak já už jdu hledat další obrázky :D Čau.

More quotes

1. března 2012 v 15:00 | Key |  Quotes
Čau.

Už jsem dlouho nepřidala článek do rubriky "Quotes". Vím, že to byly vždycky citáty na jedno téma, ale teď jsem prostě dala něco dohromady :D

- Tak tohle je úplně přesný :D