Říjen 2012

I hate school

30. října 2012 v 20:50 | Key |  Diary
Ahoj.

Dneska ráno jsem šla na češtinářskou olympiádu. Nejdřív jsem myslela, že to bude v pohodě, protože minulý rok jsem dopadla celkem dost dobře :D Letos si umístěním zas až tak jistá nejsem a nezbývá než doufat, že nebudu poslední :D Slohovou část jsem zkazila úplně, tu vědomostní (jestli se to tak vůbec dá nazvat) jsem víceméně splnila. Nechci vidět ty výsledky.
Jo a vzpomínáte, jak jsem minule psala, že už nemám ráda informatiku? Tak to beru zase zpátky, bylo to jenom dočasně kvůli známce, kterou jsem ani neměla dostat :D Byl to můj oblíbený předmět a teď už je zase, dokud teda nebude DUD.

Zítra píšeme z literatury. Nesnáším tenhle předmět, ale to poslední dobou říkám u všeho :D Jenže je to hned první hodinu a sešit mám asi ve školní skříňce, takže se učit stejně nemůžu. Jenom doufám, že bude zase kolona a ten test nestihnu. A nebo vystoupím hned na první nejvzdálenější zastávce od školy, abych musela jít pěšky další hodinu. A ještě jeden geniální plán :D Nastoupím do špatného autobusu a omylem se svezu až do Prahy, o dalších 20 km dál :DD Jsem génius!

Tak se mějte a já dám vědět, jak to nakonec dopadlo :D Ahóój!

Let it snow, let it snow, let it snow.

28. října 2012 v 15:39 | Key |  Diary
Ahoj :)

Jak jste si užili víkend? Já úplně skvěle, jeli jsme k babičce a zrovna tam byl i bratranec. Je mu sice přes dvacet, ale chová se na patnáct :D Hráli jsme stolní fotbálek a protože napadlo hodně sněhu, šli jsme na zahradu a začali jsme stavět sněhuláky. Nakonec tam teď stojí 3 dvoumetroví sněhuláci a jedna obrovská (když říkám obrovská, myslím tím fakt hodně obrovská) sněhová koule :D Babička z toho teda moc nadšená není, protože se bojí, že sleze sníh a sněhuláci tam budou stát dál, navíc přišla o koštata a mrkve, ale stejně jsme je tam nechali :D Snad tam vydrží do příště :D

Na tomhle počasí mě štve jenom ta zima a sníh, co je všude rozčvachtanej a nedá se z něj nic udělat. Doufejme, že aspoň ten autobus, který mě ráno poveze do školy, nepřijede úplně přesně, protože máme první hodinu občanku a ta mě zrovna moc nebaví :D
Jo a ráno jsem zjistila, že se posunul čas. Jo, jsem blesk :D Já se ráno vzbudila v půl desátý a potom jsem najednou měla strašnou radost, když jsem zjistila, že je vlastně o hodinu míň :D Takže zítra budu moct spát dál, to bude taková úleva :D

Za hodinu a půl se půjdu koukat na to, jak Chelsea drtí Manchester United a až to skončí, bude hrát zase Real Madrid, takže mám celkem nabitej program :D Tak se mějte, čau :)

Jak to nazvat?

27. října 2012 v 12:49 | Key |  Mix
Ahoj.

Poslední dobou na to trochu kašlu, co? :D Ale byly prázdniny, takže žádnou výmluvu nemám, a stejně je mi to jedno :D Chodila jsem se ségrou fotit, dělala jsem blbosti se psem a hrála hry na superhrách :D Tam už jsem dlouuho nebyla. A vypadá to tam úplně jinak než dřív :D

Jo a zjistila jsem, že zrcadlovku na 90% nedostanu, protože musíme mít se ségrou přibližně stejnou cenu dárků. A koupit dvě zrcadlovky, to není zrovna levná záležitost :D Co se dá dělat, třeba dostanu mobil :DD No a aby ten článek nebyl zas až tak krátkej, tak sem dám pár fotek, ale fakt jenom málo, protože tohle není článek o fotkách :D
Autumn photos

24. října 2012 v 15:19 | Key |  Photos
Ahoj.

Dneska máme volno, takže od rána sedím u počítače. Odpoledne jdu pryč, takže článek přidávám už teď. Asi nebude mít tolik shlédnutí ani komentářů, ale co se dá dělat :D Jsou to fotky, co jsem vyfotila za poslední měsíc, takže prostě podzimní fotky :D Snad se budou líbit.

Ach jo. Už nutně potřebuju zrcadlovku! Chci jí už rok a pořád nic, snad jí dostanu teď k Vánocům. Je to snad jediná věc, kterou chci :)

Yes, I am angry.

23. října 2012 v 17:19 | Key |  Diary
Nazdar.

Dneska jsem teda pěkně naštvaná. Škola mi sice leze na nervy už skoro dva měsíce, nejde mi to, mám špatný známky, ale tohle už je trochu moc. Den moc dobře nezačal, psali jsme z matiky, učitelka tam samozřejmě zase dala jenom to nejtěžší, aby měla za co rozdávat pětky. Nevím, jestli se to zdá jen mně, ale řekla bych, že si v tom poslední dobou dost libuje.
Nejvíc mě ale naštvala učitelka na informatiku. Psali jsme test, kde jsme měli udělat html. Na tenhle test jsem se popravdě celkem těšila, protože jsem tomu rozumněla, šlo mi to, bavilo mě to. Vlastně jsem počítala s jedničkou. Začala jsem v Mozille, už jsem měla první tři části zadání, najednou ale učitelka navrhla, že by bylo dobrý dělat to v exploreru. Měla jsem všechno podle zadání, ještě jsem tam měla navíc barevný pozadí a "seznam", jenom se mi v tom prohlížeči nezobrazily obrázky. Místo toho tam byl vidět čtvereček s křížkem, který měnil svou velikost pokaždé, když jsem jí změnila v tom Poznámkovém bloku. Ona tam přišla, řekla že nevidí chybu, ale nemá čas jí hledat, obrázky nejsou, ale že jsem aspoň ten obrázek zmenšila už v tom kódu, tak mi dá 2-3. Kdyby mě to nechala udělat v jinym prohlížeči, měla bych jedničku. Ach jo, informatika byla jeden z posledních předmětů, co mě bavily.

Jinak od zítřka mám prázdniny, takže možná přidám i víc článků. A nebo budu zkoušet to html, protože nechci, aby mě to přestalo bavit jenom kvůli blbý učitelce :D No tak nic, tohle byl trochu negativní článek, ale poslední dobou je všechno nějak negativní, takže to je vlastně jedno :D Mějte se, čau.

Trochu grafiky - Oddělovače

22. října 2012 v 17:49 | Key |  Grafika
Ahoj.

Dneska jsem se rozhodla přidat pár jednoduchých oddělovačů na téma "Heart". Snad se vám budou líbit a když ne, nebojte se to říct, mně se taky moc nelíbí :D Jenom jsem tak ořezávala různé obrázky a vzniklo z toho tohle, tak proč to nepoužít jako oddělovače? ;D


Sežazeno od nejmenšího až po ten největší a podle mě i nejhezčí :D Snad se budou líbit, jestli chcete použít, napište do komentářů.

Další nový design.

21. října 2012 v 15:19 | Key |  Blog
Ahoj.

Jak už jsem psala v minulých článcích, volný čas jsem trávila výrobou designu na blog. Dneska jsem ho konečně dodělala, ale nebyla jsem z něj zrovna moc nadšená, takže jsem udělala nový. Je to vlastně jen barevně jiná varianta toho prvního, takže mi jeho výroba trvala jen několik minut. Nejsem s ním úplně spokojená, ale líbí se mi víc než ten minulý. Jenom mě celkem štve ta bílá mezera nahoře :D


Nadpis?

20. října 2012 v 19:39 | Key |  Diary
Ahoj.

Tak jak si užíváte víkend? K nám ráno přijela babička a zase nás zásobovala sladkostmi na celý měsíc :D Hned jsem toho využila, protože po obědě jsem se koukala na zápas Chelsea - Tottenham a měla jsem fakt nervy, protože to chvíli vypadalo, že Chelsea prohraje a to by mi zkazilo celej den. Možná víkend :D Naštěstí vyhráli 4:2, takže jenom doufám, že nebude rozhodovat skóre, protože ty 2 góly co dostali, byly podle mě úplně zbytečný a za všechno může brankář :D Já být jejich manažerem, hned ho vyhodím :DD
Ale zpět k něčemu pozitivnějšímu, něčemu, co by mohlo bavit i vás. Chápu, že většině lidí je fotbal úplně u ***, takže vám povím spíš o tom, co se dělo po zápase. Přijela ke mně Nela a šly jsme na náměstí, byla tam nějaká pouť. Ona měla něco nafotit do místních novin a já šla prostě jenom s ní :D Jsme malinkaté město, taková věc u nás snad nikdy nebyla, ale taky to nebylo nic velkýho. Moc lidí nepřišlo, byly tam asi 4 atrakce a pár stánků. Stejně jsme nakonec šly fotit jinam, bylo to mnohem zajímavější. Dokonce jsme vymyslely Tour de *město, kde jsme fotily*. Nakonec jsme se na tu akci vrátily až když balili a odjížděli. Ale tak ono je to vlastně jedno :D

Takže to je asi tak všechno, stejně to asi nikdo z vás nečetl do konce, já to taky někdy přeskakuju :D Užijte si zbytek soboty a čau :)

Tu animaci jsem viděla snad stokrát, ale je fakt hustá :D

Nejlepší citáty

19. října 2012 v 16:50 | Key |  Quotes
Ahoj.
Poslední dva dny ležím doma a nemám moc co dělat, takže jsem dělala design na blog. Až ho dodělám, nastavím ho sem, ale nějak mě to po chvíli přestalo bavit, takže jsem se rozhodla najít zase pár citátů, dlouho tady nebyly. Tohle je výběr těch nejlepších, snad se vám budou líbit ;)
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings
Nikdy jsem tam neměla salát. A proč taky? Stejně tam mají tolik dobrot, že si ani nemůžu vybrat :D
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings
Jo.)
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings
Exactly.
Funny Quotes, Funny Quotes, Funny Sayings


Celebrity Quotes, Celebrity Quotes Images, Celebrity Sayings
Legendary quote, legendary Barney :D
Celebrity Quotes, Celebrity Quotes Images, Celebrity Sayings
Celebrity Quotes, Celebrity Quotes Images, Celebrity Sayings

Wake me up, when the school year ends.

18. října 2012 v 10:39 | Key |  Diary
Ahoj.

Jak je? Já zase včera ráno nemohla vůbec vstát, přitom nechodím spát pozdě. Při ájině jsem málem usla, někdy je to fakt strašná nuda. Jakmile si položím hlavu na lavici, ihned přestanu vnímat a dostanu se do takového polospánku, poslední dobou se mi to stává dost často.
Jinak jsme šli se školou zase na nějakej trapnej koncert, ani nevím, co tam hráli, myslím, že nějaký moravský lidovky. Já měla v uších sluchátka a když jsem viděla, že už nezpívají a ostatní začali tleskat, tak jsem se taky přidala. Podle toho, co jsem slyšela mezi přepínáním z písničky na písničku, jsem fakt ráda, že jsem s sebou ty sluchátka měla.
Vrátili jsme se na poslední hodinu, ale učitelka nás pustila domů. Tak jsem stihla dřívější autobus a šla jsem s kámoškou k vietnamcům pro Frisco :D Potom jsme šly do domova důchodců, zní to sice divně, ale maji to tam teď dost vytuněný. Jsou tam takový cvičící stroje, kde se dají dělat ty největší blbosti, co vás napadnou. Je to tam prostě hustý :D
Dneska jsem zůstala doma, aspoň se vyhnu 2 matikám a 2 bižulím, stejně ani nemám fotky na výtvarku, který jsem měla mít :D Snad mi to vydrží do zítřka, máme psát ze zemáku a z chemie, navíc při těláku budeme určitě dělat zase nějakou blbost :D Takže se mějte, nazdar ;)