Wake me up, when the school year ends.

18. října 2012 v 10:39 | Key |  Diary
Ahoj.

Jak je? Já zase včera ráno nemohla vůbec vstát, přitom nechodím spát pozdě. Při ájině jsem málem usla, někdy je to fakt strašná nuda. Jakmile si položím hlavu na lavici, ihned přestanu vnímat a dostanu se do takového polospánku, poslední dobou se mi to stává dost často.
Jinak jsme šli se školou zase na nějakej trapnej koncert, ani nevím, co tam hráli, myslím, že nějaký moravský lidovky. Já měla v uších sluchátka a když jsem viděla, že už nezpívají a ostatní začali tleskat, tak jsem se taky přidala. Podle toho, co jsem slyšela mezi přepínáním z písničky na písničku, jsem fakt ráda, že jsem s sebou ty sluchátka měla.
Vrátili jsme se na poslední hodinu, ale učitelka nás pustila domů. Tak jsem stihla dřívější autobus a šla jsem s kámoškou k vietnamcům pro Frisco :D Potom jsme šly do domova důchodců, zní to sice divně, ale maji to tam teď dost vytuněný. Jsou tam takový cvičící stroje, kde se dají dělat ty největší blbosti, co vás napadnou. Je to tam prostě hustý :D
Dneska jsem zůstala doma, aspoň se vyhnu 2 matikám a 2 bižulím, stejně ani nemám fotky na výtvarku, který jsem měla mít :D Snad mi to vydrží do zítřka, máme psát ze zemáku a z chemie, navíc při těláku budeme určitě dělat zase nějakou blbost :D Takže se mějte, nazdar ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | 18. října 2012 v 13:22 | Reagovat

no já se také musím učit sry že jsem neobíhala mám možná zaracha snad chápeš

2 Nelly Parsley Nelly Parsley | Web | 18. října 2012 v 19:39 | Reagovat

grrr, jaktože jsi nešla do školy ty hade? :DDDDD
s kámoškou? a čo jsem já, náhodný kolemjdoucí, vždyť jsem taky šla kousek s váma :(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama