Diary

I hate school

30. října 2012 v 20:50 | Key
Ahoj.

Dneska ráno jsem šla na češtinářskou olympiádu. Nejdřív jsem myslela, že to bude v pohodě, protože minulý rok jsem dopadla celkem dost dobře :D Letos si umístěním zas až tak jistá nejsem a nezbývá než doufat, že nebudu poslední :D Slohovou část jsem zkazila úplně, tu vědomostní (jestli se to tak vůbec dá nazvat) jsem víceméně splnila. Nechci vidět ty výsledky.
Jo a vzpomínáte, jak jsem minule psala, že už nemám ráda informatiku? Tak to beru zase zpátky, bylo to jenom dočasně kvůli známce, kterou jsem ani neměla dostat :D Byl to můj oblíbený předmět a teď už je zase, dokud teda nebude DUD.

Zítra píšeme z literatury. Nesnáším tenhle předmět, ale to poslední dobou říkám u všeho :D Jenže je to hned první hodinu a sešit mám asi ve školní skříňce, takže se učit stejně nemůžu. Jenom doufám, že bude zase kolona a ten test nestihnu. A nebo vystoupím hned na první nejvzdálenější zastávce od školy, abych musela jít pěšky další hodinu. A ještě jeden geniální plán :D Nastoupím do špatného autobusu a omylem se svezu až do Prahy, o dalších 20 km dál :DD Jsem génius!

Tak se mějte a já dám vědět, jak to nakonec dopadlo :D Ahóój!

Let it snow, let it snow, let it snow.

28. října 2012 v 15:39 | Key
Ahoj :)

Jak jste si užili víkend? Já úplně skvěle, jeli jsme k babičce a zrovna tam byl i bratranec. Je mu sice přes dvacet, ale chová se na patnáct :D Hráli jsme stolní fotbálek a protože napadlo hodně sněhu, šli jsme na zahradu a začali jsme stavět sněhuláky. Nakonec tam teď stojí 3 dvoumetroví sněhuláci a jedna obrovská (když říkám obrovská, myslím tím fakt hodně obrovská) sněhová koule :D Babička z toho teda moc nadšená není, protože se bojí, že sleze sníh a sněhuláci tam budou stát dál, navíc přišla o koštata a mrkve, ale stejně jsme je tam nechali :D Snad tam vydrží do příště :D

Na tomhle počasí mě štve jenom ta zima a sníh, co je všude rozčvachtanej a nedá se z něj nic udělat. Doufejme, že aspoň ten autobus, který mě ráno poveze do školy, nepřijede úplně přesně, protože máme první hodinu občanku a ta mě zrovna moc nebaví :D
Jo a ráno jsem zjistila, že se posunul čas. Jo, jsem blesk :D Já se ráno vzbudila v půl desátý a potom jsem najednou měla strašnou radost, když jsem zjistila, že je vlastně o hodinu míň :D Takže zítra budu moct spát dál, to bude taková úleva :D

Za hodinu a půl se půjdu koukat na to, jak Chelsea drtí Manchester United a až to skončí, bude hrát zase Real Madrid, takže mám celkem nabitej program :D Tak se mějte, čau :)

Yes, I am angry.

23. října 2012 v 17:19 | Key
Nazdar.

Dneska jsem teda pěkně naštvaná. Škola mi sice leze na nervy už skoro dva měsíce, nejde mi to, mám špatný známky, ale tohle už je trochu moc. Den moc dobře nezačal, psali jsme z matiky, učitelka tam samozřejmě zase dala jenom to nejtěžší, aby měla za co rozdávat pětky. Nevím, jestli se to zdá jen mně, ale řekla bych, že si v tom poslední dobou dost libuje.
Nejvíc mě ale naštvala učitelka na informatiku. Psali jsme test, kde jsme měli udělat html. Na tenhle test jsem se popravdě celkem těšila, protože jsem tomu rozumněla, šlo mi to, bavilo mě to. Vlastně jsem počítala s jedničkou. Začala jsem v Mozille, už jsem měla první tři části zadání, najednou ale učitelka navrhla, že by bylo dobrý dělat to v exploreru. Měla jsem všechno podle zadání, ještě jsem tam měla navíc barevný pozadí a "seznam", jenom se mi v tom prohlížeči nezobrazily obrázky. Místo toho tam byl vidět čtvereček s křížkem, který měnil svou velikost pokaždé, když jsem jí změnila v tom Poznámkovém bloku. Ona tam přišla, řekla že nevidí chybu, ale nemá čas jí hledat, obrázky nejsou, ale že jsem aspoň ten obrázek zmenšila už v tom kódu, tak mi dá 2-3. Kdyby mě to nechala udělat v jinym prohlížeči, měla bych jedničku. Ach jo, informatika byla jeden z posledních předmětů, co mě bavily.

Jinak od zítřka mám prázdniny, takže možná přidám i víc článků. A nebo budu zkoušet to html, protože nechci, aby mě to přestalo bavit jenom kvůli blbý učitelce :D No tak nic, tohle byl trochu negativní článek, ale poslední dobou je všechno nějak negativní, takže to je vlastně jedno :D Mějte se, čau.

Nadpis?

20. října 2012 v 19:39 | Key
Ahoj.

Tak jak si užíváte víkend? K nám ráno přijela babička a zase nás zásobovala sladkostmi na celý měsíc :D Hned jsem toho využila, protože po obědě jsem se koukala na zápas Chelsea - Tottenham a měla jsem fakt nervy, protože to chvíli vypadalo, že Chelsea prohraje a to by mi zkazilo celej den. Možná víkend :D Naštěstí vyhráli 4:2, takže jenom doufám, že nebude rozhodovat skóre, protože ty 2 góly co dostali, byly podle mě úplně zbytečný a za všechno může brankář :D Já být jejich manažerem, hned ho vyhodím :DD
Ale zpět k něčemu pozitivnějšímu, něčemu, co by mohlo bavit i vás. Chápu, že většině lidí je fotbal úplně u ***, takže vám povím spíš o tom, co se dělo po zápase. Přijela ke mně Nela a šly jsme na náměstí, byla tam nějaká pouť. Ona měla něco nafotit do místních novin a já šla prostě jenom s ní :D Jsme malinkaté město, taková věc u nás snad nikdy nebyla, ale taky to nebylo nic velkýho. Moc lidí nepřišlo, byly tam asi 4 atrakce a pár stánků. Stejně jsme nakonec šly fotit jinam, bylo to mnohem zajímavější. Dokonce jsme vymyslely Tour de *město, kde jsme fotily*. Nakonec jsme se na tu akci vrátily až když balili a odjížděli. Ale tak ono je to vlastně jedno :D

Takže to je asi tak všechno, stejně to asi nikdo z vás nečetl do konce, já to taky někdy přeskakuju :D Užijte si zbytek soboty a čau :)

Tu animaci jsem viděla snad stokrát, ale je fakt hustá :D

Wake me up, when the school year ends.

18. října 2012 v 10:39 | Key
Ahoj.

Jak je? Já zase včera ráno nemohla vůbec vstát, přitom nechodím spát pozdě. Při ájině jsem málem usla, někdy je to fakt strašná nuda. Jakmile si položím hlavu na lavici, ihned přestanu vnímat a dostanu se do takového polospánku, poslední dobou se mi to stává dost často.
Jinak jsme šli se školou zase na nějakej trapnej koncert, ani nevím, co tam hráli, myslím, že nějaký moravský lidovky. Já měla v uších sluchátka a když jsem viděla, že už nezpívají a ostatní začali tleskat, tak jsem se taky přidala. Podle toho, co jsem slyšela mezi přepínáním z písničky na písničku, jsem fakt ráda, že jsem s sebou ty sluchátka měla.
Vrátili jsme se na poslední hodinu, ale učitelka nás pustila domů. Tak jsem stihla dřívější autobus a šla jsem s kámoškou k vietnamcům pro Frisco :D Potom jsme šly do domova důchodců, zní to sice divně, ale maji to tam teď dost vytuněný. Jsou tam takový cvičící stroje, kde se dají dělat ty největší blbosti, co vás napadnou. Je to tam prostě hustý :D
Dneska jsem zůstala doma, aspoň se vyhnu 2 matikám a 2 bižulím, stejně ani nemám fotky na výtvarku, který jsem měla mít :D Snad mi to vydrží do zítřka, máme psát ze zemáku a z chemie, navíc při těláku budeme určitě dělat zase nějakou blbost :D Takže se mějte, nazdar ;)

Hope I'll be sick.

16. října 2012 v 17:39 | Key
Ahoj.

Jak se máte? Já poslední dobou dost ospale :D Nějak se mi nechce vstávat a na pátek jsem si naplánovala nevolnost :D Stejně mi to asi nevyjde, ale šiklo by se to. Máme jenom otravný předměty, píšem ze zemáku a tělák už bude určitě vevnitř. A když ne, stejně nebudeme hrát fotbal 2x za sebou.
Dneska mě naštvala učitelka na občanku. My jsme teda nikdy neměli na občanku žádnou dobrou učitelku, ale tohle je fakt strašný. Nejenom, že je úplně vypatlaná, ale hlavně má otravnej hlas, je netrpělivá, chová se k nám jako k dětem ve školce, nutí nás dělat samý sračky a hlavně nám dává úkoly na hovno.
Na ívku jsem zase zjistila, že budeme dělat Den Uživatelských Dovedností, takže celej rok budeme dělat webový stránky o ekologii a ekonomii, paráda! Ani mi moc nevadí, že to budu muset udělat, jako spíš to, že to potom budem muset říkat před celou školou. Takže ten den nepůjdu do školy, i kdybych měla třeba skočit pod autobus :D

Jinak nevím, jak často budu psát, protože už zase dělám novej design, tenhle už mě celkem omrzel. Takže se tu mějte, já se kouknu po nějakých obrázcích :DD Čáu.

Party.

14. října 2012 v 17:19 | Key
Ahoj.

Jak je? Já jela v sobotu ráno s našima a se ségrou popřát dědovi k narozeninám. Našel si nějakou novou přítelkyni, takže teď u ní bydlí. Má tam snad milion pidimístností ve velkym domě. Navíc tam mají takovou vytuněnou zahradu, přes stodolu se vyjde na pole a tam jsou dveře, kde je oplocená zahrádka. A mají super pejska, i když už mu je snad 16 let. Ta paní je super, ale stejně se mi tam moc nechce jezdit na prázdniny.

Odpoledne jsem šla k Nele na oslavu, bylo to super, byla tam ještě jedna kamarádka a hrály jsme hry na xboxu, dabovaly jsme různé pořady v televizi, hrály proti sobě hry na internetu, hrály simíky originálním způsobem a samozřejmě jsme žraly, žraly, a zase žraly. Když jsem dneska po obědě jela domů, stavili jsme se ještě u babičky a dědy, ségra má totiž zítra svátek. A babička udělala zase ten nejlepší dort na světě. Zvláštní je, že je to snad nejjednodušší dort na přípravu, ale chutná mi nejvíc. Je to takovej ten nepečenej ze zakysaný smetany, dneska v něm byly mandarinky, ale nejlepší je jahodový. Snědla jsem snad půlku, druhou mi babička zabalila s sebou. Už se těším na večeři :D
Teď bych se měla jít učit, sice nevím na co, ale máma mi nedá pokoj, dokud neotevřu nějakou učebnici :D Takže čau.

Man, fuck that shit.

12. října 2012 v 17:59 | Key
Čaaau.

Sorry, že teď nepíšu moc často, nějak nemám kdy, přitom ale nic nedělám. Ráno nemůžu vstát, nakonec vstávám třeba o 30 minut dýl, než bych měla. Přijdu do školy, je mi zima a chce se mi spát. Dojdu domů, zapnu telku, začnu něco žrát, jdu na počítač. Pořád je mi zima a chce se mi spát. Jenže večer stejně chodím spát pozdě.

Včere večer táta přivezl tablet. Je fakt hustej, dneska si na něj stáhnu nějaký hry :D Je to Samsung Galaxy Note. Byla jsem na něm snad do jedenácti, pak jsem si šla lehnout, ale stejně jsem hned nespala.
Dneska jsem šla na piškvorkový turnaj u nás ve škole. No, ne že by mě nějak bavily piškvorky, jen jsem se chtěla ulejt ze zemáku a hlavně se tam zapsal i LP :D Všechno jsem prohrála, takže jsem se vrátila na děják. Mám 2, juhů! Potom jsme měli chemii, to byla vlastně jenom volná hodina. Spolužák měl na mobilu jednu hustou hru, takže tam vzniklo něco jako turnaj. Můj posranej mobil nemá Android, takže musim přemluvit tátu, abych si mohla do toho tabletu stáhnout i tohle :D
Na těláku jsme hráli fotbal, konečně. Prohráli jsme asi 12:3, ale co se dá dělat :D Po škole jsem si na chvilku lehla, nakonec jsem se vzbudila asi za dvě hodiny. Nesnášim buzení, to je mi pak ještě větší zima :D

One more fucking cold day, I'll be sick.

10. října 2012 v 21:50 | Key
Čau.

Jak je? Mám za sebou teprve měsíc školy a už to nepobírám. Ale nejhorší na tom je, že mi to je úplně jedno, a ani mi to nevadí. Ach jo, třídní schůzky už se blíží, to bude zas průser :D

No tak k dnešku. Ráno jsem přišla trochu pozdě, ale přitom jsem byla ve škole víceméně včas :D Trochu jsem se zdržela u skříňky a pak jsem šla nějak pomalu do třídy. No a co :D Psali jsme z dějáku. Na to, že jsem se skoro neučila, to celkem šlo. Když budu mít štěstí, třeba mi dá i jedničku :D Jo a mám čtyřku z ájiny, protože učitelka je blbá. Nejdřív nás donutila zaplatit si předplatný nějakýho sračkoidního anglickýho časáku, pak mě vyzkoušela (to asi kvůli tomu, že jsem cvakala těma propiskama :D) a z 5 výrazů jsem měla 2 dobře, jeden jsem jenom špatně napsala a hned mam 4. No tak ať si trhne.
Před španělštinou jsme hráli fotbal s flaškou od pití na chodbě. Jenže už to trochu zasáhlo do hodiny, měli jsme mít supla, učitelka tam přišla asi po dvaceti minutách a byla naštvaná, že děláme kraviny. Tak jsme se jí zeptali, jestli můžeme na oběd, ona řekla "Zbláznili jste se? Máme suplovanou hodinu, ne volnou hodinu." A asi za dvě minuty nám řekla, ať teda jdeme na oběd :D

Odpoledne jsem šla zase fotit, vzala jsem si i rukavice a čepici :D Ty rukavice jsem ani nesundala, i když se mi pak špatně přepínaly režimy :D No, zima mi byla i tak, ale pár fotek mám. Někdy je sem dám, možná.
Tak čau.

All those things are full of shit.

9. října 2012 v 20:59 | Key
Ahoj.

Sorry, že jsem se neozvala, nějak nebyl čas. Včera odpoledne jsem šla nafotit pár fotek do zásoby, protože se mi nechce fotit to všechno až ve čtvrtek se školou. Aspoň budu mít volnou hodinu. Teda, dvě hodiny :D

Jinak dneska se snad ani nestalo nic důležitýho, mám 1 z češtiny, 4 z matiky, psali jsme z občanky a konečně něco umím v html, i když jsou to jenom čáry a barevnej text :D Ta matika mě teda dost štve, protože mi o jeden bod utekla trojka, navíc to, co děláme teď, už víceméně chápu :D Jenom to sčítání a odčítání lomených výrazů, tam jsem celkem v prdeli :D Občanka už mi taky dost leze na nervy. Teda spíš ta učitelka, je snad ještě horší, než ta minulá. Ta nás aspoň nekontrolovala, jestli náhodou nemáme tahák na tužce. A mohli jsme opisovat, takže i když mě to štvalo, měla jsem 1. Teď je to prostě na hovno.

Takže čau, ještě bych se měla podívat na děják, zítra píšem. Ani jsem si to zatím nepřečetla :D
PS: Sorry za nadpis, já si teď pořád zpívám nějaký nadávky z různejch písniček v angličtině :D Tahle je zrovna z Payphone :D Trochu upravená.
 
 

Reklama